Září v ZŠS I.

Září se u nás neslo ve znamení NOVÉHO. Nové je nejen prostředí třídy, ale i složení spolužáků. Přivítali jsme mezi námi Radima a Honzíka. Na všechny změny jsme si rychle zvykli a stali se z nás bezva kamarádi. Dodržujme třídní pravidla, pilně se učíme a pomáháme si. Společně se účastníme školních akcí – v rámci animoterapie to byla návštěva farmy Apolenka ve Spojile. Dále jsme měli možnost zhlédnout ukázku výcviku a práce asistenčních psů z organizace Helppes. Pejsky jsme i nakreslili. V září jsme také hodně sportovali venku i v tělocvičně a tvořili z různých materiálů. První školní měsíc nám velmi rychle utekl a my se těšíme na říjen.

Mgr. Pavla Bišková

tn_obrazek_15453.jpeg